CKC18X752JCGACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
7500 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKC18X752JCGACTU
Numer produktu DigiKey
399-CKC18X752JCGACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC18X752JCGACTU
Opis
KC-LINK 1812 7.5NF 500VDC C0G
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CKC18X752JCGACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)