CKC18X223FCGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC18X223FCGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC18X223FCGACAUTO
Opis
KC-LINK 1812 22NF 500VDC C0G
Szczegółowy opis
0.022 µF ±1% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC18X223FCGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,061" (1,55mm)