CKC18X183MCGAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.018 µF ±20% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKC18X183MCGAC7210
Numer produktu DigiKey
399-CKC18X183MCGAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC18X183MCGAC7210
Opis
KC-LINK 1812 18NF 500VDC C0G
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CKC18X183MCGAC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,061" (1,55mm)