CKC18X183GWGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC18X183GWGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC18X183GWGACAUTO
Opis
KC-LINK 1812 18NF 650VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.018 µF ±2% 650V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC18X183GWGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,061" (1,55mm)