CKC18X153GCGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC18X153GCGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC18X153GCGACAUTO
Opis
KC-LINK 1812 15NF 500VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±2% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC18X153GCGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)