CKC18C943KWGLCAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC18C943KWGLCAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-CKC18C943KWGLCAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-CKC18C943KWGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CKC18C943KWGLCAUTO
Opis
CAP CER 0.094UF 650V C0G 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.094 µF ±10% 650V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC18C943KWGLCAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)