CKC18C822MWGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC18C822MWGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC18C822MWGACAUTO
Opis
KC-LINK 1812 8.2NF 650VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 pF ±20% 650V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC18C822MWGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)