CKC18C822JCGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC18C822JCGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC18C822JCGACAUTO
Opis
KC-LINK 1812 8.2NF 500VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC18C822JCGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)