CKC18C682JDGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC18C682JDGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-CKC18C682JDGACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-CKC18C682JDGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CKC18C682JDGACAUTO
Opis
CAP CER 6.8NF 1000V C0G 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC18C682JDGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,061" (1,55mm)