CKC18C473KWGACAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CKC18C473KWGACAUTO |
Opis | KC-LINK 1812 47NF 650VDC C0G |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 26 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.047 µF ±10% 650V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CKC18C473KWGACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Prod. | Funkcje Napięcie wysokie, wysoka temperatura |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1812 (4532 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,106" (2,70mm) |