CKC18C473JWGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC18C473JWGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-CKC18C473JWGACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-CKC18C473JWGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CKC18C473JWGACAUTO
Opis
KC-LINK 1812 47NF 650VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 650V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC18C473JWGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)