CK05BX104KT/R
Numer produktu DigiKey
1001-2005-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1001-2005-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CK05BX104KT/R
Opis
CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX Promieniowe
Modele EDA/CAD
CK05BX104KT/R Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)