CK05BX100K
Numer produktu DigiKey
1001-2001-ND
Producent
Numer produktu producenta
CK05BX100K
Opis
CAP CER 10PF 200V 10% RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne BX Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CK05BX100K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Torba
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)