CGP5C681KDYDAA7301
Numer produktu DigiKey
399-CGP5C681KDYDAA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-CGP5C681KDYDAA7301CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CGP5C681KDYDAA7301
Opis
CAP CER DISC 680PF 1000V Y5P 10%
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)