CDR33BX104AKUS7370
Numer produktu DigiKey
1001-2155-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1001-2155-1-ND - Taśma cięta (CT)
1001-2155-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDR33BX104AKUS7370
Opis
CAP CER 0.1UF 50V BX 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CDR33BX104AKUS7370 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)