CBR06C560GAGAC
Numer produktu DigiKey
399-CBR06C560GAGACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CBR06C560GAGAC
Opis
CAP CER 56PF 250V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
56 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CBR06C560GAGAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)