CBR06C330J5GACAUTO7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 22 715
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
33 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CBR06C330J5GACAUTO7411
Numer produktu DigiKey
399-CBR06C330J5GACAUTO7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CBR06C330J5GACAUTO7411
Opis
33.0PF 50.0V
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)