CBR06C180J5GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CBR06C180J5GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-CBR06C180J5GACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-CBR06C180J5GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CBR06C180J5GACAUTO
Opis
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CBR06C180J5GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, bardzo niski poziom ESR
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)