CBR02C200G5GAC
Numer produktu DigiKey
399-CBR02C200G5GACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CBR02C200G5GAC
Opis
CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CBR02C200G5GAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, bardzo niski poziom ESR
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)