CA064X104M4RACAUTO jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
0,1µF Izolowane Kondensator 4 Macierz 16 V X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CA064X104M4RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CA064X104M4RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CA064X104M4RACAUTO
Opis
CAP CER ARRAY
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CA064X104M4RACAUTO Modele
Współczynnik temperaturowy
X7R
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Pojemność
0,1µF
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Materiał dielektryczny
Ceramika
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)