CA064X102K5RAC7800 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 885
Arkusz danych
1000pF Izolowane Kondensator 4 Macierz 50 V X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CA064X102K5RAC7800
Numer produktu DigiKey
399-CA064X102K5RAC7800TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-CA064X102K5RAC7800CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-CA064X102K5RAC7800DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CA064X102K5RAC7800
Opis
CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 0612
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CA064X102K5RAC7800 Modele
Współczynnik temperaturowy
X7R
Pojemność
1000pF
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)