CA064X101J5GAC7800 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CA064X101J5GAC7800 |
Opis | CAP ARRAY 100PF 50V C0G/NP0 0612 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100pF Izolowane Kondensator 4 Macierz 50 V C0G, NP0 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CA064X101J5GAC7800 Modele |
Kategoria | Liczba kondensatorów 4 |
Producent KEMET | Typ obwodu Izolowane |
Seria | Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Nieaktualne | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Pojemność 100pF | Obudowa dostawcy urządzenia 0612 (1632 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe 50 V | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,035" (0,90mm) |