CA064X100J5GAC7800
Numer produktu DigiKey
399-CA064X100J5GAC7800TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-CA064X100J5GAC7800CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-CA064X100J5GAC7800DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CA064X100J5GAC7800
Opis
CAP ARRAY 10PF 50V C0G/NP0 0612
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10pF Izolowane Kondensator 4 Macierz 50 V C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CA064X100J5GAC7800 Modele
Kategoria
Liczba kondensatorów
4
Producent
KEMET
Typ obwodu
Izolowane
Seria
Współczynnik temperaturowy
C0G, NP0
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
10pF
Obudowa dostawcy urządzenia
0612 (1632 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)