CA064C223K5RAC7800
Numer produktu DigiKey
399-9418-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-9418-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-9418-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CA064C223K5RAC7800
Opis
CAP ARRAY 0.022UF 50V X7R 0612
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0,022µF Izolowane Kondensator 4 Macierz 50 V X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CA064C223K5RAC7800 Modele
Kategoria
Typ obwodu
Izolowane
Producent
KEMET
Współczynnik temperaturowy
X7R
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
0,022µF
Obudowa dostawcy urządzenia
0612 (1632 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)