C967U472MZWDCAWL40 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
4700 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C967U472MZWDCAWL40
Numer produktu DigiKey
C967U472MZWDCAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C967U472MZWDCAWL40
Opis
CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C967U472MZWDCAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)