C961U682MYVDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-9527-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-9527-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C961U682MYVDBA7317
Opis
CAP CER 6800PF 400VAC Y5V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C961U682MYVDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)