C961U392MUWDBA7317 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
3900 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C961U392MUWDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-9521-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C961U392MUWDBA7317
Opis
CAP CER 3900PF 400VAC Y5U RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C961U392MUWDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)