C957U392MYVDCAWL45 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 176
3900 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C957U392MYVDCAWL45
Numer produktu DigiKey
C957U392MYVDCAWL45-ND
Producent
Numer produktu producenta
C957U392MYVDCAWL45
Opis
CAP CER 3900PF 400VAC Y5V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)