C951U472MVVDBA7317 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 33 899
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 444
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 238
4700 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C951U472MVVDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-9517-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-9517-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C951U472MVVDBA7317
Opis
CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C951U472MVVDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)