C947U472MZVDBA7317 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 6 127
Arkusz danych
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
4700 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C947U472MZVDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-9511-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C947U472MZVDBA7317
Opis
CAP CER 4700PF 440VAC Y5V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C947U472MZVDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)