C947U392MZVDBAWL45 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3900 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C947U392MZVDBAWL45
Numer produktu DigiKey
399-C947U392MZVDBAWL45-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C947U392MZVDBAWL45
Opis
CAP CER DISC SAFETY
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C947U392MZVDBAWL45 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)