C931U101JZSDAA7317 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 pF ±5% 440V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C931U101JZSDAA7317
Numer produktu DigiKey
C931U101JZSDAA7317-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C931U101JZSDAA7317
Opis
CAP CER 100PF 440VAC SL RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C931U101JZSDAA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)