C931U101JUSDBAWL35 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 pF ±5% 400V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C931U101JUSDBAWL35
Numer produktu DigiKey
C931U101JUSDBAWL35-ND
Producent
Numer produktu producenta
C931U101JUSDBAWL35
Opis
CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C931U101JUSDBAWL35 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)