C927U821KZYDAAWL35 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
820 pF ±10% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C927U821KZYDAAWL35
Numer produktu DigiKey
399-C927U821KZYDAAWL35-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C927U821KZYDAAWL35
Opis
CAP CER DISC SAFETY
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C927U821KZYDAAWL35 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,197" (5,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)