C927U332MZVDCAWL40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 341
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 6
Odpowiednik parametryczny
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U332MZVDCAWL40
Numer produktu DigiKey
C927U332MZVDCAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C927U332MZVDCAWL40
Opis
CAP CER 3300PF 440VAC Y5V RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C927U332MZVDCAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)