C927U152MZWDBAWL50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1500 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C927U152MZWDBAWL50
Numer produktu DigiKey
399-C927U152MZWDBAWL50-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C927U152MZWDBAWL50
Opis
CAP CER DISC SAFETY
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C927U152MZWDBAWL50 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)