C925U820JYSDCAWL30 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
82 pF ±5% 400V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C925U820JYSDCAWL30
Numer produktu DigiKey
399-C925U820JYSDCAWL30-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C925U820JYSDCAWL30
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C925U820JYSDCAWL30 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)