C921U820JVSDAAWL20 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
82 pF ±5% 400V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U820JVSDAAWL20
Numer produktu DigiKey
C921U820JVSDAAWL20-ND
Producent
Numer produktu producenta
C921U820JVSDAAWL20
Opis
CAP CER 82PF 400VAC SL RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C921U820JVSDAAWL20 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)