C921U680JVSDCA7317 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
68 pF ±5% 400V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U680JVSDCA7317
Numer produktu DigiKey
C921U680JVSDCA7317-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C921U680JVSDCA7317
Opis
CAP CER 68PF 400VAC SL RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C921U680JVSDCA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane - zagięte
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
CD45SL2GA680JYNKATDK0445-15833-ND1,69000 złSimilar
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 7 000 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki lub Rodzaje opakowań alternatywnych.
Other Suppliers on DigiKey
7 000W magazynie