C921U471KWYDAA7317 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
470 pF ±10% 760V Kondensatory ceramiczne Y5P Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C921U471KWYDAA7317
Numer produktu DigiKey
399-C921U471KWYDAA7317TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C921U471KWYDAA7317
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C921U471KWYDAA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)