C917U681KZYDAAWL20
Numer produktu DigiKey
399-C917U681KZYDAAWL20-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C917U681KZYDAAWL20
Opis
CAP CER DISC SAFETY
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 pF ±10% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C917U681KZYDAAWL20 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,197" (5,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)