C917U560JYSDCA7317 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
56 pF ±5% 400V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C917U560JYSDCA7317
Numer produktu DigiKey
399-C917U560JYSDCA7317TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C917U560JYSDCA7317
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C917U560JYSDCA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)