C915U561KYYDBAWL30 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
560 pF ±10% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C915U561KYYDBAWL30
Numer produktu DigiKey
399-C915U561KYYDBAWL30-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C915U561KYYDBAWL30
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C915U561KYYDBAWL30 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)