C911U560JZSDCAWL45 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
56 pF ±5% 440V~ Kondensatory ceramiczne SL Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C911U560JZSDCAWL45
Numer produktu DigiKey
399-C911U560JZSDCAWL45-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C911U560JZSDCAWL45
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C911U560JZSDCAWL45 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)