C911U471KVYDCAWL40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
470 pF ±10% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C911U471KVYDCAWL40
Numer produktu DigiKey
C911U471KVYDCAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C911U471KVYDCAWL40
Opis
CAP CER 470PF 400VAC Y5P RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C911U471KVYDCAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)