C911U151KWYDCAWL30 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
150 pF ±10% 760V Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C911U151KWYDCAWL30
Numer produktu DigiKey
399-C911U151KWYDCAWL30-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C911U151KWYDCAWL30
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C911U151KWYDCAWL30 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)