C911U102MVWDAAWL40 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Vishay Cera-Mite
1000 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C911U102MVWDAAWL40
Numer produktu DigiKey
C911U102MVWDAAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C911U102MVWDAAWL40
Opis
CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C911U102MVWDAAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)