C911U102MUWDAAWL30 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1000 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C911U102MUWDAAWL30
Numer produktu DigiKey
399-C911U102MUWDAAWL30-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C911U102MUWDAAWL30
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C911U102MUWDAAWL30 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,197" (5,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)