C911U101KWYDCAWL45 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 pF ±10% 760V Kondensatory ceramiczne Y5P Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C911U101KWYDCAWL45
Numer produktu DigiKey
399-C911U101KWYDCAWL45-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C911U101KWYDCAWL45
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C911U101KWYDCAWL45 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)