C907U471KZYDAAWL20 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 170
Arkusz danych
470 pF ±10% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5P (B) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U471KZYDAAWL20
Numer produktu DigiKey
C907U471KZYDAAWL20-ND
Producent
Numer produktu producenta
C907U471KZYDAAWL20
Opis
CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C907U471KZYDAAWL20 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)